0 532 170 67 53 - 0538 949 78 94

Sosyal Medyada Biz}

Zeni Rafting - Rize
Doğa sporları konusunda 10 yıllık tecrübe ve deneyime sahip olan ekibimizle birlikte 2008 yılında Zeni ismi adı altında firmamızı kurduk. Yeni ismimizle birlikte uluslararası standartlara uygun ekipmanlarımız , Rize'de rafting konusunda eğitim almış sertifikalı personelimizle birlikte rafting turlarını daha eğlenceli hale getirdik.
TÜMÜNÜ GÖR

RAFTİNG

RAFTİNG

Rafting gibi, insanlar bir çok spor dalına merak salsalar da hepsini yapma ve uygulama şansı bulamazlar. Nedeni de çoğu spor dalının yetenek ve uzun uğraşlar sonunda yapma kabiliyetine erişme sağlamasıdır.

Rafting sporu için böyle bir durum söz konusu değildir. Alacağınız 30 dakikalık brifing ile rafting sporu yapabilirsiniz. Su sporları içerisinde en çok sevilen hiç şüphe yok ki rafting sporudur. Diğer spor dallarıyla rafting sporunu karşılaştırdığınız da yaş sınırınında çok fazla olmadığını görebilirsiniz. 12 yaşından 70 yaşına kadar kendini sağlıklı hisseden herkes rafting sporu yapabilmektedir.

Rafting sporu yapmak için gerekli olan malzemelerimiz

Rafting Botu
Rafting Küreği
Can Yeleği -Kask
Mevsim Şartlarına göre Elbise ve Patik

Bu malzemelerin hepsi Zeni rafting tesisimiz tarafından verilmektedir. Bu yönüyle de bakıldığında malzeme temini konusunda da her hangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır.
Fırtına Deresi’nde zeni rafting tesisi olarak Rize’de Rafting sporunun gelişimine katkıda bulunuyoruz. 10 seneyi aşkın deneyimimizle rafting sevenleri bir araya getirerek güzel vakit geçirmelerini sağlıyoruz. Bölgenizdeki en yakın rafting parkurunda, heyecan ve adrenalin dolu rafting sporunu bir kere olsun denemenizi tavsiye ediyorum.

Bizler de Fırtına deresinde rafting parkuruna yakın olan maceracıları zeni rafting tesisimize, rafting sporu yapmaya bekliyoruz.

16 Ocak 2015
3.443 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN